Правила оформлення

ЗАПРОШУЄМО ВАС НАДАТИ МАТЕРІАЛИ ПРО ВАШУ
НАУКОВУ ШКОЛУ
ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ЇХ В
ЕНЦИКЛОПЕДІЇ «УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ШКОЛИ»!

Для публікації інформації про Вашу наукову школу просимо вислати по електронній пошті текст, фотографію, скановану копію диплома доктора наук.
Публікація в енциклопедії «УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ШКОЛИ» здійснюється на безкоштовній основі.

У тексті просимо вказати наступні основні положення:

1. Повністю прізвище, ім'я і по батькові засновника наукової школи, вчений ступінь, звання, місце роботи і посаду.
  2. Назва наукової школи
  3. Перелік кандидатських дисертацій (не менше 3) затверджених ВАК СССР або ВАК України, виконаних під Вашим керівництвом.
  4. Перелік докторських дисертацій (не менше два) затверджених ВАК СССР або ВАК України, при виконанні яких Ви були науковим консультантом. За відсутності докторських дисертацій кількість кандидатських повинно бути не менше 5.
  5. Вказати кількість опублікованих Вами наукових робіт, вказати 3- 5 найбільш значущих. (Список робіт не присилати)
  6. Вказати назви Ваших монографій.
  7. Вкажіть рік захисту і назву Вашої докторської дисертації.
  8. Вкажіть інформацію про Вашу публічну, державну, педагогічну діяльність, патенти, свідоцтва на винаходи, інформацію про Ваші гранти, нагородах і інше.
  9. Вкажіть Вашу точну поштову адресу (індекс, місто, вулиця, будинок, квартира) і адресу електронної пошти.
  10. Текст просимо виконати шрифтом 12, об'єм тексту - не більше 3 сторінок формату А4, міжрядковий інтервал 1,5.
  11. Фотографія обов'язкова. Формат 3х4, чорно-біла та кольорова.

Документи (текст для публікації, фотографія і копія диплома доктора наук ) висилаються по e-mail: redaktor_mino@mail.ru. Протягом 5 робочих днів по Вашій електронній пошті буде вислано підтвердження про отримання Ваших документів.